Natural Horsemanship Archives - Michal "Aggi" Jílek
 Blíž ke koním.cz       WamiDesign.cz       Foto-Wami.cz       Psí škola Berenika       Hucul Club - Francova Lhota       CK Museon - Vacances, s r.o.
Procházení " Natural Horsemanship"

Blíž ke koním, je nyní i na YouTube

Blíž ke koním na YouTube

Blíž ke koním na YouTube

Po dlouhém odkládání a přemáhání se, je konečně Blíž ke koním i na youtube.

Hned na uvítanou přidáno další nové video s naší klikkoňovou Rayou, z konce srpna, kdy jsme ji připravovali na převoz do nového domova.

Video je zaměřené je na „nastupování do ohlávky“, nastupování do vozíku bude na některém dalším videu :) . V roli trenéra Wami.

 

Podobné články:

Blíž ke koním má nový web
Blíž ke koním je také na YouTube

 

Spuštěn nový web Blíž ke koním.cz

Náhled webu Blíž ke koním.cz

Blíž ke koním.cz (náhled webu)

web Blíž ke koním.cz

Konečně se mi podařilo spustit „oficiální“ web Blíž ke koním zaměřené na můj hlavní koníček – koně, trénink koní s využítím pozitivního posilování a klikr tréninku, a všechno dalšího co ke koním patří.

„Při práci s koňmi a jejich lidmi, velice často a vytrvale používám slovo motivace.Stejně často s nimi probírám a vysvětluji, co to motivace je a proč chci, aby o motivaci mluvili a přemýšleli také oni.Odpověď je prostá. Jednoduše proto, že motivace je důvod proč koně dělají anebo nedělají to, co od nich očekáváme. Motivace je důvod proč se s Vámi a Vašimi koňmi potkávám.“  www.blizkekonim.cz

A jen na okraj, i tento web je postaven na cms WordPress.

 

Podobné články:

Blíž ke koním je také na Facebooku
Blíž ke koním je také na YouTube

Úno 17, 2012 - Natural Horsemanship    No Comments

Práce ze země – JASMÍNA

V prosinci 2010 jsem dostal možnost pracovat s asi 5letou kobylou HQ Jasmin (majitelka E.Sčudlová) ustájenou toho času v Opavě Kylešovicíh na stájích p. Pavery. Prioritou byla práce ze země a postupně i ze sedla.

S kobylkou pracujeme stále (psáno 05/2012). Kobča na konci roku 2012 putovala k nové majitelce tuším v Odrách(psáno 01/2013).

Tato stránka vznikla jako „deníček“ a info pro slečnu majitelku, co se který den dělo a taky pro mě, abych mohl jednou kouknou zpět, co se podařilo a co ne. Berte to prosím tak že každý se nějak učíme, takže to vždy nemusí být to nejlepší co se dalo udělat. Ale lze z toho vzít ponaučení. Text končí datem 9.3.2011, o zbytek jsem bohužel přišel. Ale i tak je to poměrně rozsáhlý text.

Čtěte více »

Stránky:12»