Klikr trénink Archives - Michal "Aggi" Jílek
 Blíž ke koním.cz       WamiDesign.cz       Foto-Wami.cz       Psí škola Berenika       Hucul Club - Francova Lhota       CK Museon - Vacances, s r.o.
Procházení " Klikr trénink"

Blíž ke koním, je nyní i na YouTube

Blíž ke koním na YouTube

Blíž ke koním na YouTube

Po dlouhém odkládání a přemáhání se, je konečně Blíž ke koním i na youtube.

Hned na uvítanou přidáno další nové video s naší klikkoňovou Rayou, z konce srpna, kdy jsme ji připravovali na převoz do nového domova.

Video je zaměřené je na „nastupování do ohlávky“, nastupování do vozíku bude na některém dalším videu :) . V roli trenéra Wami.

 

Podobné články:

Blíž ke koním má nový web
Blíž ke koním je také na YouTube

 

Spuštěn nový web Blíž ke koním.cz

Náhled webu Blíž ke koním.cz

Blíž ke koním.cz (náhled webu)

web Blíž ke koním.cz

Konečně se mi podařilo spustit „oficiální“ web Blíž ke koním zaměřené na můj hlavní koníček – koně, trénink koní s využítím pozitivního posilování a klikr tréninku, a všechno dalšího co ke koním patří.

„Při práci s koňmi a jejich lidmi, velice často a vytrvale používám slovo motivace.Stejně často s nimi probírám a vysvětluji, co to motivace je a proč chci, aby o motivaci mluvili a přemýšleli také oni.Odpověď je prostá. Jednoduše proto, že motivace je důvod proč koně dělají anebo nedělají to, co od nich očekáváme. Motivace je důvod proč se s Vámi a Vašimi koňmi potkávám.“  www.blizkekonim.cz

A jen na okraj, i tento web je postaven na cms WordPress.

 

Podobné články:

Blíž ke koním je také na Facebooku
Blíž ke koním je také na YouTube